10 Mayıs 2014

Akbank Yıllık Ücretin İadesini İstiyorum

Akbank'ın altı (6) yıllık müşterisiyim. Bu süre zarfında müteakip defalar tüketici kredisi ve konut kredisi kullandım. Banka şubeleriniz tarafında bana verilen bu kredi kartlarından yıllık üyelik ücreti kesinlikle alınmayacağı ifade edilmesine rağmen, Mayıs /2014 tarihli Axess kredi kartımın hesap özetinde 90 TL üyelik ücreti adı altında kesinti yapıldığını gördüm.

Kesinti yapılan bu tutarın hesabıma tekrar iade edilmesini bu iade işlemi yapılmadığı takdirde, tüm yasal haklarımı kullanacağımı ve bankanızla olan tüm ticari alış veriş işlemlerime son vermek üzere hesaplarımı kapatmak zorunda kalacağım. Vereceğiniz yanıt butik hazır yanıtlar lütfen olmasın, iade yapıldığını içersin.

Nizamettin 201 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi10 Mayıs 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön