01 Kasım 2016 #6835437

Akbank Yıllık Kart Aidatını Almak Zorundayız!

Akbank müşteri hizmetlerinden edindiğim bilgiye göre 47 aydır aktif Axess gold kredi kartı kullanıcısıyım. 1 yıllık yapılandırma ile borcumu geçen ay ödemiş ve bitirmiş bulunmaktayım. Normal şartlar altında her ayın 3'ünde kesilen ekstrem nedense bu ay 30'unda kesilerek aidat ücreti talebinde bulundular.


Bu rakamı kabul etmediğimi beyan etmem rağmen bunca yıldır almadıkları aidatı ki Axess gold'da aidat alınmıyor diye taahhütte bulunmalarına karşın ''almak zorundayız'' diyorlar.
Sadece 50₺'lik bir alışverişe karşın bu rakamı haksız bulduğumdan kart iptali istediğim için 80₺ cip para teklifinde bulundular. Şu an itibari ile Akbank ile olan bütün ilişiğimi kesmiş bulunmaktayım ama 147₺ ödemeniz gerekiyor denildi. Gereğini ilgililere duyuruyorum.

Mehmet 632 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet'in Teşekkür Mesajı02 Kasım 2016

    Sorun çözüldü teşekkür ederim

  • Akbank Temsilcisi01 Kasım 2016

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön