13 Ağustos 2013

Akbank Yıllık Kart Aidatımın İadesini İstiyorum!

Sonu 0889 ile biten Axess platinum kredi kartımdan 30 TL üyelik ücreti kesilmiştir. ''5464 Sayılı Banka Kartları ve Kredi Kartları Kanunu’nun sözleşme ve genel işlem şartlarını düzenleyen 24/4 maddesinde “kart hamilinin yaptığı işlemler nedeni ile sözleşmede yer almayan faiz, komisyon veya masraf gibi adlar altında hiçbir şekilde ve surette ödeme talep edilemez ve kart hamilinin hesabından kesinti yapılamaz.


Sözleşmede kart çıkaran kuruluş lehine tek taraflı haksız şartlar sağlayan hükümlere yer verilemez'' ilgili kanun çerçevesinde kesilen ücretin Akbank'tan tarafıma iade edilmesini aksi takdirde gerekli yasal yollara başvuracağımı bildiririm.

Veysel 45 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi13 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön