21 Şubat 2013

Akbank Yıllık Kart Aidatı Kesiliyor!

Şunu söylemeliyim ki bu yıllık aidatlar hakikaten beni bezdirdi artık. Bu yılki üstelik, geçen yılın iki katı neredeyse 75 tl. Kardeşime ek kart çıkarttım. Aylardır eline dahi ulaşmadan kart ücreti çıkarılmış. O da 38 tl toplamı 113 tl. Bu yapılır mı soruyorum ama burası Türkiye dimi herkes kafasına göre takılıyor.

Ben bu kartımı kapatana kadar neler çektim. Kullanmak istemiyorum artık. Gerekirse kapatırım ama bu ücreti ödemem. Mahkemeye giderim. Önceki yılların dahi hesabını soracak kadar sinirlendim. Yani müşteri hizmetlerine dahi ulaşamıyorum. Ücretli aramalar. Bu gibi çağrı merkezlerine ulaşımın ücreti olmamalı o da ayrı bişi.

Hatice 27 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi21 Şubat 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön