03 Eylül 2013 #1991834

Akbank Yıllık Kart Aidatı!

12.08.2013 Tarihinde Akbank internet sitesindeki iletişim formuna : 2 yıldır AXESS kart üyelik ücreti kesildiğini ve bunun kanunsuz olduğunu kesilen ücretin tarafıma geri iade edilmesi gerektiğini ilettim.


Akbank'tan sms ile geri dönüş yapıldı. İletimin değerlendirileceği ve sonucunun en kısa sürede posta yoluyla geri dönüş yapılacağı söylendi. Bugün 3 Eylül aradan 22 gün geçti ve sonuç iletilmedi. Bu sitedeki tüm Akbank şikayet cevaplarına kendi sitesinden iletişime geçilmesini rica eden Akbank neden 22 gün geçeli şikayetime cevap vermedi. Şikayetime olumlu veya olumsuz yönde acilen cevap vermesini sonuca göre Kanuni tüm yaptırımlara hazır olduğumu arz ederim.

Hayrettin 56 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön