05 Şubat 2016

Akbank Yıllık Aidat Ücreti Kesti

20 yıldır kullandığım Axess kredi kartıma ocak ayında 80 TL aidat ücreti geldi. Buna itiraz ediyorum ve ödememekte kararlıyım. Ödemelerini düzenli yapan biri olarak soruyorum. Bu aidat bir ceza mı?


Son düzenlemelere göre bankalar bir defaya mahsus olmak üzere aidat ücreti talep ediyorlar bildiğim kadarıyla. Her yıl istenen bu para, haksız kazanca giriyor. Banka ile hemen her yıl bu konuda konuşmama rağmen eninde sonunda bu parayı ödemek durumunda kaldım.


Ancak bu yıl ödemeyeceğim. Kartımı iptal etmek pahasına bu konuda kararlıyım. Bu meselenin tüm tüketiciler tarafından şikayet konusu edildiğini biliyorum. Şikayetvar aracılığıyla sonuca ulaşamazsam, en kısa sürede Tüketici Hakları Hakem Heyeti'ne bildirimde bulunacağımı sizlerin aracılığıyla duyurmak isterim.

Nur 154 Okunma

Cevaplar

  • Nur08 Şubat 2016

    Şikayet Var'a özellikle teşekkür ederim. İyi çalışmalar

  • Akbank Temsilcisi05 Şubat 2016

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön