Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Akbank Yetti Artık

Eylül
22 Mart 2023 18:40
6.335

Akbank herkesin bildiği gibi faizsiz kredi veriyoruz deyip müşteri çekip müşteri olduktan sonra kredi veremiyoruz deyip insanları yanıltıyor. Belki öyle olmaz alabilirim diye saçma bir düşünce ile başvurdum. Mobilden Akbank'lı oldum. Önce krediye başvurdum ön onay tamam başvurunuza şubeden evrak teslim ederek devam edin dedi. 

Müşteri temsilcisini aradım ve başka bankalarda olduğu gibi gelir belgemi e-devlet'ten yüklemenin veya mail atmamın mümkün olup olmadığını sordum. E-devlet ile olmayacağını, mail atarsam da dikkate alınmayacağı söylendi. Harika bir cevap. Tüm bankalarda e-devlet ile belge yüklenen 2023 yılında harika bir bankacılık. Daha sonra temsilci kredi kartına da başvurulursa gelir bilgisi girilebileceğini böylelikle krediye de başvuru yapabileceğimi söyledi. Karta aidat alındığı için başvurmak istemediğimi belirttim. Kampanya nedeniyle girişte almıyoruz vs dediler bakalım oradan da bir şeyler bekliyorum. 

Neyse onayladım karta başvuruldu kart istediğim krediden daha yüksek bir limitle çıktı faizsiz nakit avans alabileceğim de söylendi. Tekrar başvuru yaptım ne kredi ne taksitli nakit avans oldu. Aradım ilerleyen saatlerde deneyin dendi, şubeye gidin dendi vesaire en sonunda şubeye evrak teslim etmeye gittim. Ön onayı tamam olan kredi evrak tesliminde sonra reddedildi. Sizin yaptığınız bu kandırmacayı Hakem Heyeti'ne ve BDDK'ya taşıyacağım. Önce müşteri oluyoruz sonra kredi kartı olursa olur deyip kart veriyorlar. Onaylandı deyip evraklarınıza kadar sisteme işliyorlar ayaklarına çağırıp. Sonra reddedildi. Ya hemen vaat ettiğiniz şeyi gerçekleştirin ya da kartı hesabi her şeyi iptal edip tüm kaydımı sistemden silin. Ya ön onay tamam denmeyecek en basta reddedilecek ya da tamam dendiyse kredi faizsiz verilecek.

profile profile
2 Destek
1 Yorum
22 Mart 2023 18:42 (Şikayetten 1 dakika sonra)
Eylül
22 Mart 2023 19:05

Kopyala yapıştır aynı cevap Umarım çözüme ulaşır

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Mustafa

Çözüldü mü acaba ben de istiyordum bu şekilde ama. Yapmasak mı?

Benzer Şikayetler

1

Akbank Kredi Kartı Oyunu

Uğur
21 Şubat 10:14
4.086
Akbank Kredi Kartı Oyunu

Akbank Kredi Başvurusu Ve Sorumsuzluğu

Ugur
14 Aralık 2023 21:24
5.671

Akbank Kart Başvurusunun İptal Edilmesi

Mikail
28 Kasım 2023 23:22
3.163
Benzer Şikayet Yaz