17 Ekim 2013

Akbank Yeniden Yapılandırma Ücreti İstiyor!

İstanbul'da ikamet ediyorum. 2012 yılı sonunda Akbank Kağıthane şubesinden 1, 15 faiz oranı üzerinden tüketici kredisi kullandım. Daha sonra resmi gazete yayınlanarak yürürlüğe giren ilgi yasa uyarında Kağıthane şubesinden faiz indirimi nedeniyle yeniden yapılandırma ve faiz indirimi talep ettim.


11. 10. 2013 tarihinde gerçekleşen görüşmede banka tarafından :"ilgili yasanın tüketici kredilerini kapsamadığı için faiz indirimi yapılmayacağı, yapılsa bile yeniden yapılandırma ücreti için 500 TL'ye yakın masraf ödemem gerektiği, sonucunda ise mevcut aylık geri ödemiş olduğum kredi taksitlerimin düşürülemeyeceği cevabını aldım. Dava açmaya hazırlanıyorum.

Murat 58 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi21 Ekim 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmış olup inceleme devam etmektedir. Gerekli incelemeler tamamlandıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

  • Murat20 Ekim 2013

    Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Yukarıdaki gibi kopya yapıştır cevap verilmesini doğru bulmuyorum. Mağduriyetimle ilgili bankanızla yüzyüze görüşüp sonuç alamadım. Ayrıca bu konuda mail başvurumda vardır.

  • Akbank Temsilcisi17 Ekim 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön