Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Akbank Yeni Müşterilere Özel Faizsiz Toplam 25.000 TL Kredi Yalanı

profile
16 Nisan
10.480

Akbank yeni müşterilerine 10.000 TL faizsiz ihtiyaç kredisi, 15.000 TL faizsiz nakit avans reklamı yayınlayarak insanların Akbank müşterisi olmasını sağlıyor. Ben de bu taahhütlere inanarak Akbank mobil ile müşteri oldum. Önce kredi kartı başvurum dahi kabul edilmedi. Müşteri hizmetleri şubeye gitmem gerektiğini söyledi. Malatya'da deprem bölgesindeyim müşteri hizmetlerine sordum hangi şube açık onu dahi bilmiyorlar. Gittiğim İki şube de kapalıydı. 3. Şube açıktı ama şubedeki çalışan bana kredi puanım yüksek olduğu halde kredi kartı başvurumun otomatik red edildiğini nedenini anlamadığını söyledi. Faizsiz ihtiyaç kredisi için kurum kimliği ile başvura yapabileceğini söyledi ama bu da sistem üzerinden red oldu. Nedeni bilinmiyor yine başvurum banka politikalarına uygun değilmiş bu şekilde uyarı vermiş. Henüz şubeden dahi çıkmadan şansımı denedim tekrar kredi kartı başvurusu yaptım ve 72200 TL limitli kredi kartı oluşturuldu. 5 dakikada ne değiştiyse anlamadım. Ama şifre oluşturduğum halde nakit avans çekmek istediğimde %1.36 faiz çıkıyor. Faizsiz 10.000 TL ihtiyaç kredisi başvurum da kabul edilmiyor. 72200 TL kredi kartı limiti verdiğiniz müşterinize kendi taahhüt ettiğiniz 10.000 TL ihtiyaç kredisini vermiyorsanız bu kampanyadan kim faydalanabiliyor. Böyle yanıltıcı reklamlar size birkaç günlüğüne müşteri kazandırır ama o müşteriyi de bir ömür kaybedersiniz.

Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 18 sa 40 dk
Akbank Logo
16 Nisan 23:52

Benzer Şikayetler

Akbank Cayma Sürecinde Faiz İstiyor!

profile
2 hafta önce
45

Akbank mobilden 66.000 TL kredi kullandım ve 14 gün cayma hakkım ile bugün kapatmak istedim ve benden 162 TL kusur fazla para istendi. Bu faiz konacaksa 14 günün mantığı ne oluyor o zaman? İnsanları aldatmaya giren bir durumunuz var. Sözleşmede bu maddeyi eklemenize rağmen benden talep edilen 162 TL...

Akbank Yeni Üye Kredi Başvuru

profile
2 hafta önce
458

Akbank'ın mobilden yeni üyelere faizsiz 15 bin tl kredi kartı vermesinden dolayı üye oldum. Ancak kredimi onaylamıyor. Eğer onaylamayacaksan üye yaparken belirteceksin. Bu haksızlıktır ve yalancılıktır. Ben yararlanamasam da bu sorunun bir an önce çözülmesini insanların mağdur olmamasını istiyorum.

Akbank Faizsiz Nakit Avans

profile
3 hafta önce
1.303

Akbank mobilden yeni müşterisi olana faizsiz 15.000 TL kampanyası yapıyor fakat kampanyanın bir gerçekliği yok. Hesabım ilk açıldığında kampanyadan faydalanamadım. Müşteri hizmetlerinde konuştuğum 3 kişi de farklı bilgilendirme yaptı. Birisi 'Kampanyadan faydalanabiliyorsunuz.' dedi. Birisi 'Nakit a...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Mehmet

Maalesef bende de aynısı oldu, gidip banka çalışanlarına sorunca da "efendim kredi notunuz düşük olduğu için size faizsiz nakit avans veremiyoruz" dediler. Madem ki kredi notu düşük olunca nakit avans fırsatından yararlanılmıyor reklamınızda yazsanıza "faizsiz nakit avanstan yararlanmak için kredi notunuzun yüksek olması gerekir" diye. Kaldı ki aynı gün ben Garanti Bankası'nın aynı fırsatından yararlandım. Akbank için düşük gelen kredi notu garanti için yeterli geliyor demek ki.

Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 18 sa 40 dk
Benzer Şikayet Yaz