Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Akbank Yemek Sepeti Kodumu Göndermedi

profile
30 Mayıs
350

Akbank Yemek Sepeti ® ® 300 TL indirim kodum hala gelmedi. Akbank'a davet kodunu ilgili yere yazarak üye oldum ve hesabım açıldı. Tüm şartları sağladım ancak Yemeksepeti ® ® 300 TL'lik kod hala elime ulaşmış değil. Sizlerden cevap bekliyorum. Kampanya süresi 1-31 mayıstı. Kampanya sürecinde başvurmama rağmen mesaj almadım.

Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 19 sa 10 dk
Akbank Logo
30 Mayıs 17:28

Benzer Şikayetler

Akbank Yemek Sepeti İndirim Kodu

profile
20 Temmuz
109

Yemek Sepeti'nden davet kodunu kullanarak mobilde üye oldum ve hala kod gelmedi. Alaymı ediyorsunuz. İndirim kodu bekliyorum. Umarım bu sorunu hemen çözersiniz. Madem vermeyeceksiniz niye böyle bir reklam yapıyorsunuz. Hem de bu kadar büyük tecrübeli bir bankasınız.

Akbank-Yemeksepeti İndirim Kodu

profile
31 Mayıs
359

Akbank'a üye oldum ve hesap açma işlemini tamamladım. Davet koduna da Yemek Sepeti indirimi için olan '1014YEMEK300' kodunu yazdım fakat Yemeksepeti'nden bana yemek kodu gelmedi, hatta kart bile istedim. Acaba kodum ne zaman gelecek çünkü kampanya bitmek üzere.

Akbank Yemek Sepeti Kodu Gelmedi

profile
30 Mayıs
396

Akbank Yemek Sepeti ® 300 TL indirim kodum hala gelmedi. Akbank'a davet kodunu ilgili yere yazarak üye oldum ve hesabım açıldı. Tüm şartları sağladım ancak Yemeksepeti ® 300 TL'lik kod hala elime ulaşmış değil. Sizlerden cevap bekliyorum. Kampanya süresi 1-31 mayıstı. Kampanya sürecinde başvurmama r...

Akbank Yemek Sepeti İndirim Kodu

profile
29 Mayıs
441

Akbank ve Yemek Sepeti'nin ortaklaşa aldığı indirim kuponuna çözüm arıyorum. Denilen bütün işlemleri yaptım, görüşme yapıldı, kayıt yapıldı, hepsini tek tek yaptım ama kayıt oldum. Davet kodunu da girdim ancak Yemek Sepeti indirim kodum henüz elime ulaşmadı. Acil bir şekilde lütfen bana yardım edin....

1 Yorum
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 19 sa 10 dk
Benzer Şikayet Yaz