Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Akbank Yemek Sepeti Kodu Gelmedi

profile
30 Mayıs
396

Akbank Yemek Sepeti ® ® 300 TL indirim kodum hala gelmedi. Akbank'a davet kodunu ilgili yere yazarak üye oldum ve hesabım açıldı. Tüm şartları sağladım ancak Yemeksepeti ® ® 300 TL'lik kod hala elime ulaşmış değil. Sizlerden cevap bekliyorum. Kampanya süresi 1-31 mayıstı. Kampanya sürecinde başvurmama rağmen mesaj almadım. Yardımcı olursanız sevinirim

Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 18 sa 52 dk
Akbank Logo
30 Mayıs 18:36

Benzer Şikayetler

Akbank Yemek Sepeti İndirim Kodu

profile
20 Temmuz
109

Yemek Sepeti'nden davet kodunu kullanarak mobilde üye oldum ve hala kod gelmedi. Alaymı ediyorsunuz. İndirim kodu bekliyorum. Umarım bu sorunu hemen çözersiniz. Madem vermeyeceksiniz niye böyle bir reklam yapıyorsunuz. Hem de bu kadar büyük tecrübeli bir bankasınız.

Akbank Yemek Sepeti İndirim Kodu

profile
10 Haziran
225

26 Mayıs'ta 1014 yemek 300 koduyla mobilden Akbank'lı oldum. Akbank'ın resmi sitesinde bu davet koduyla üye olanlara yemek sepetinde geçerli 300 TL tutarında kod vereceği belirtilmişti. Ama bana henüz kod gelmedi. İlk müşteri temsilcisine bağlandığımda 3 iş günü içinde SMS ile tanımlanacağı söylendi...

Akbank Yemeksepeti 300 TL Kampanyası

profile
07 Haziran
283

Yemek Sepeti'nin Akbank Mobile davet koduyla üye olana 300 TL değerinde kupon verilecek kampanyası için davet koduyla Akbank Mobile üye oldum ama tarafıma SMS, mail ya da herhangi bir şekilde kod gönderilmedi. En kısa sürede yardımcı olunmasını temenni ederim.

Yemeksepeti Akbank Online Üyeliğine 300 TL Lik Kuponum Verilmedi

profile
06 Haziran
333

Yemek Sepeti'nin Akbank Mobile davet koduyla üye olana 300 TL değerinde kupon verilecek kampanyası için davet koduyla Akbank Mobil üzerinden 05.05.2023 tarihinde üye oldum ama tarafıma SMS, mail ya da herhangi bir şekilde kod gönderilmedi. En kısa sürede yardımcı olunmasını temenni ederim.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 18 sa 52 dk
Benzer Şikayet Yaz