22 Ekim 2016 #6750154

Akbank Yatırımcı Uygulaması!

Akbank'ı daha önce de bu uygulama yüzünden zarar ettiğimi telefon ile yatırımcı departmanına iletmiştim fakat çare bulamadılar. Bugün yine aynı şekilde uygulama yüzünden al-satta zarar etmekteyiz, portföyünüzde hisse bulunmuyor hatası veriyor, kimi zamanda kar gösteriyor zararda olduğunuz halde, uygulamadan en kısa sürede kurtulacağımı buradan yatırımcı dostlarıma da iletiyorum.

Mustafa 206 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa21 Şubat 2017

    8012286197 numaralı bildirimim hala kapatılamadı.

  • Mustafa19 Kasım 2016

    Keşke buraya fotoğraf atabilsem, zararları ve kar yapmadığım halde kar gösteren uygulama, Akbank direkte aynı şekilde ekran fotoğrafı var, bankadan açıklama gelmedi henüz yasal yollardan halledilecek anlaşılan.

  • Akbank Temsilcisi22 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön