02 Nisan 2013 #1720654

Akbank Yatırım Ücreti Yıllık Bakım Ücreti!

Akbank 2012 yılı için 40.00 TL yatırım hesabı yıllık bakım ücreti ödemem için tarafıma posta yoluyla bildiri göndermiş. Bunun yasal bir dayanağı olduğunu sanmıyorum, çünkü bunla ilgili Tüketici Hakem Heyetine çok şikayet gitmektedir. Ben de şikayet edeceğim.

Reşat 63 Okunma

Cevaplar

  • Reşat04 Nisan 2013

    Akbank'ın tarafıma verdiği komik cevap; Sözleşme gereği müşterilerimizle olan haberleşme, ekstre, hesap bakımı, faks ve diğer kırtasiye masraflarının sembolik bir kısmı, genel bir uygulama dahilinde yatırım hesabı olan tüm müşterilerimize yıllık olarak yansıtılmakta olup iade talebinize olumlu yanıt verilememektedir. Sembolik dediğin ödeme 1 ya da 2 TL olur, 40 TL olmaz.

  • Akbank Temsilcisi02 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön