16 Mayıs
#11985105

Akbank Yatırım Hesabımdan Kesinti Yaptı!

Akbank sürekli hisse alıp sattığım her hisse alımında kestiği komisyon ücreti dışında ilk defa 75 TL yatırım hesabımdan komisyon kesmiş. Tüm işlemlerimi bu bankadan yapmama rağmen bu ücreti kesmişler. Bu ücretin iadesini talep ediyorum. İade gerçekleşmezse tüm hesaplarımı ve kredi kartımı kapatacağım.
Her sene belli miktarda kredi, nakit avans, hisse komisyonu, fatura ödemesi ve kredi kartımdan her ay yüklü miktarda harcama yapıyorum. Kaç senedir müşterisi olduğum Akbank ilk defa böyle bir ücret kesiyor. Müşteri hizmetlerini aramama rağmen iade edemeyeceklerini bildirdiler. Tek hisse alımında aldıkları komisyon kadar miktar için müşteri kaybedecekler. İnat ettim iade olmazsa tüm ilişiğimi keseceğim.

Ömer Ömer 611 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi16 Mayıs

    Değerli Müşterimiz, Bildiriminiz değerlendirmeye alınmış olup, sonucu hakkında bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet üzerinden bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan “Bize Ulaşın” formunu kullanabilirsiniz. Saygılarımızla Akbank

Ziyaretçi Yorumları