16 Mayıs 2013 #1801934

Akbank Yatırdığım Para Sistemde Gözükmesine Rağmen Hesaba İşlenmiyor!

ATM den ödediğim kredi kartı borcum, şubeden kontrol ettiklerinde sisteme geçtiği gözüktüğü halde, merkez tarafından ödenmemiş gözüküyor. Bunun için müşteri hizmetleri, şubede doldurduğum dilekçenin 1 hafta 10 gün arasında sonuçlanacağını bildirdi.


Bu süre içinde kredi notumun etkilenmemesi ve faiz işlememesi için işlemi hızlandırmalarını rica ettim yalnız tek önerileri, parayı tekrar yatırmamdan öteye gidemedi. Kendi sistemsel sıkıntılarını gidermek için işimizi gücümüzü bırakıp, şubeye tekrar tekrar gidin diye bir öneriyi kabul edemiyorum. Bir de bunun üzerine sms le kredi kartı borcunuzu ödememişsiniz diye uyarı mesajı almayı hak etmiyoruz.

Salih 76 Okunma

Cevaplar

 • Salih22 Mayıs 2013

  Maalesef bugün Akbank sesli yanıt sistemi beni 2 kere aradı ve hala borcumu ödememi istiyorlar. Her telefonu açışımda, acaba akbank merkezden problemle ilgili çözüm üretipte arıyorlar ümidini yaşıyorum yalnız bu heves birkaç saniye sürüyor. Birşekilde bu bankanın ceza alması için elimden gelen herşeyi yapacağım. Bu kadar moralimi bozmaya zerre kadar hakkınız yok.

 • Salih21 Mayıs 2013

  Çözüm süreci bundan sonra herkes yazdığı yazıyı tekrar, kopyala yapıştır şeklinde ilerleyecekse sizinle aynı fikirdeyim. Bakalım nereye kadar aynı yazıyı kopyalacaksınız. Maalesef hala sorunum çözülmedi. Genel merkezden beni arayan kişiler, zaten bankaya bildirdiğim bilgileri tekrar sormaktan öteye gitmediler. Sorunu kendi yöntemimle çözüp, bankayla tüm ilişiğimi keseceğim.

 • Akbank Temsilcisi21 Mayıs 2013

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmış olup inceleme devam etmektedir. Gerekli incelemeler tamamlandıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

 • Salih21 Mayıs 2013

  Maalesef hala sorunum çözülmedi. Genel merkezden beni arayan kişiler, zaten bankaya bildirdiğim bilgileri tekrar sormaktan öteye gitmediler. Sorunu kendi yöntemimle çözüp, bankayla tüm ilişiğimi keseceğim.

 • Akbank Temsilcisi16 Mayıs 2013

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön