07 Mayıs 2013 #1784013

Akbank Yatırdığım Para Hesapta Görünmüyor!

26. 04. 2013 tarihinde akşam sularında kartsız işlemden yakınımın hesap numarasına 1. 600 tl para yatırdım bana 200 tl geri verdi tekrar para ekledim kabul etmedi 1. 400 tl olarak para hesaba yattı göründü fakat bana fiş vermedi. Fiş kalmadığını düşünerek önemsemedim fakat paranın yatırdığım kişinin hesabına yatmış olduğunu gördüm.


Yatırmış olduğum bu paranın aciliyeti bir kanser hastasını ilaç parasıdır, ve bana bugün mesaj da bu paranın inceleme üzerine ödenmesinin uygun olmadığı na dair mesaj gelmiştir. Kamera kayıtlarında benim ne yaptığım muhakkak çıkacaktır bunu incelenmesi için savcılığa mı başvurmam lazım lütfen tekrar incelensin ve bana bilgi verilsin.

Mehtap 41 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Değerli müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değelendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön