16 Mayıs 2013 #1801566

Akbank Yasaları Hiçe Sayıyor!

15.05.2013 günü kredimin kalan kısmını erken ödeme yatmak için kalan taksitlerin tamamını ödedik.ancak yatırdığım paradan 16 kalem hesap özeti ücreti (6 tl ) hesap işletim ücreti altında da 50 tl toplam 106 tl para kesilmiştir..bankadaki görevli personel uyarmamıza rağmen çokta dikkate alınmamıştır.


Yaklaşık 3 senedir aynı hesap kullanmama rağmen kredimi kapattığım için birden bire bu ücretler ortaya çıkmıştır.ayrıca tarafıma hiçbir şekilde hesap özeti bilgilendirme kağıt olarak ulaşmamıştır.hesap işletim ücreti ve hesap özeti ücretlerinin alınması hususunda herhangi bir yasa ve BDDK bir kararı bulunmamaktadır.Alınan ücretlerin tarafıma iadesini Akbank genel müdürlüğünden talep ediyorum.

Pınar 67 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön