22 Şubat 2013 #1649051

Akbank Yasal Olmayan Üyelik Ücreti Kesiyor!

Ben Akbank'ın 8653736 müşteri numaralı müşterisiyim.Bu bankaya ait **1-1341-60**-**66 Axsess Kredi kartını kullanmaktayım.Bu kartımın borcunu zamanında geciktirmeden ödemekteyim.Durum böyle iken Akbank bu Axsess Kredi kartımdan benim bilgim olmadan ve yasal olmayan üyelik aidatı adı altıda benden 75.000 TL (Yetmişbeş Türk Lirası) para kesti.


Bankanın bu kesintisini kesinlikle kabul etmiyorum bu kesintinin tarafıma ödenmesi
ni istiyorum.Ayrıca bankanın bu uygulaması 4077 sayılı Tüketicinin Korunmasına dair Kanun ve 5411 sayılı Bankacılık kanununa aykırıdır ayrıca konuyu Bimer üzerinden ve Tüketici hakem heyetine bildireceğim.Bu kesintinin en kısa zamanda tarafıma ödenmesini istiyorum.

Hüseyin 64 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi22 Şubat 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön