09 Ağustos 2017

Akbank Yasal Olmadığı Halde Kesinti Yapıyor!

Akbank hesap kartıma yasaklanmış olmasına rağmen her sene hesap aidatı adı altında para kesilmeye devam ediliyor. Bu paranın tekrar tarafıma iade edilmesini istediğimde yok kartınızı az kullanmışsınız, yok işlem yapmamışsınız diyerek geri verilemeyeceği söyleniyor. Ben mazeret değil hakkım olanı istiyorum. Hesap aidatı, kart kullanım ücreti ya da hesap işletim bedeli; adı ne olursa olsun yasaklanmış ve kesilmesi yasal olmayan ücretin bana iade edilmesini istiyorum.


Bu kesintiyi kendilerinde hak görüyorlar. Bundan sonra kesinlikle bu banka ile çalışmayacağım. Her banka yapıyor bunu diye düşünebilirsiniz, ama bu banka diğerlerine göre 2 kat fazla alıyor. Diğer bankalarda a lira kesiliyorsa bu banka resmen 2a liradan fazla kesiyor.

Merve 1.338 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi09 Ağustos 2017

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön