01 Mayıs 2013 #1772645

Akbank Yanlış Yapılan Eft!

Aradan 1 yıl geçti hala çözüm sağlanamadı. Güler Sabancı'nın 150 tl'ye ihtiyacı mı var? 27 Ocak 2012 tarihinde K** K** adına Garanti Bankasına 150.00 TL eft yaptım. Yapılan eft yanlış olup paramın iade edilmesi için bir çok kişi ile görüştüm, ama kimse yardımcı olmuyor.

Erden 52 Okunma

Cevaplar

 • Erden06 Mayıs 2013

  hala çözülemedi sorunum.bakalım süreçte akbankın çözüm yolu ne olacka.

 • Akbank Temsilcisi06 Mayıs 2013

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmış olup inceleme devam etmektedir. Gerekli incelemeler tamamlandıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

 • Erden06 Mayıs 2013

  akbank bir türlü sorunumu çözemiyor.150 tl yanlış eft yaptım para iademi yapmıyorlar.karşı bankladan cevap gelmedi ok parayı bulamıyoruz yok yok yok... gerçekten yok.10 yıldır akbank müşterisiyim ama bir gün sorun yaşadım onda da kimse çözüm bulamıyor.sorun yaşadığınmız zaman çözüm sağlayabilecek bankalar var T.C. de.

 • Erden04 Mayıs 2013

  10 YILDIR AKBANK MÜŞTERİSİYİM UMARIM BENİ MAĞDUR ETMEZSİNİZ.ZATEN ARTIK BU SAATTEN SONRA MAĞDUR OLURSAMDA TÜM HESAPLARIMI VE EŞİMİN ALDIĞI KREDİYİ KAPATIP TÜM HESAPLARIMIZI GARANTİ BANKASINA AKTARMAYI DÜŞÜNÜYORUZ.ÇÜNKÜ BAŞKA BANKALARIN MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİ ÇÖZÜM İÇİN UĞRAŞIRKEN AKBANK PERSONELLERİ O YAKINLIK VE DEĞERLE ÇALIŞMADIĞI KANISINDAYIM.YOKSA GEÇEN SENEDE BU SORUNUMU ÇÖZEBİLİRLERDİ.AMA ÇÖZEMEDİLER.

 • Akbank Temsilcisi02 Mayıs 2013

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön