07 Mayıs 2013 #1783365

Akbank Yanlış İşlemi Düzeltme!

Babama para yatırması için verdiğim akses kredi kartına 1904201 tarihinde 120 tl para yatırmak isterken adamcağız yanlışlıkla 5000 tl lik kredi kullandırılmış birkaç tuşla bunu farkettiğimizde 21042013 tarihiydi müşteri hizmetlerine itirazda bulunduk 2 gün sonra telefon bankacılığıyla kredinin kullanıldığını mail attılar.


Müşteri hizmetlerini tekrar aradığımda (ayın 24) yanlışlıkla telefon bankacılığı diye mail atıldığını aslında bankamatikten kullanıldığını söylediler.kredinin yanlışlıkla olduğunu söyleyip kendi maaş müşterileri olduğumu söyledim yardımcı olmalarını rica ettim tekrar bir dosya oluşturdular ben bu arda bekledim 02.05.2013 tarihine kadar o tarihte tekrar aradım bir dosya?

Hüseyin 35 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön