29 Mart 2016

Akbank Yanlış İşlem Düzeltilmedi

Ben Akbank İzmir Torbalı şubesi maaş müşterisiyim. Geçen ay itibariyle maaşıma şirket nezdinde haciz işlemi başlatıldı. 1/4 oranında kesinti yapılan maaşımın kalan kısmı bankaya yatırılacak. Ancak banka yetkilileri tarafından yatırılan maaşıma da el koydu. İcra dairesinin kendilerine yazdığı yazıda maaş ve maaş avansı harici ibaresi olmasına rağmen okuduğunu yorumlamaktan aciz olan yetkili kişi benim hesabıma yatan bütün parayı bloke etmiş.

Şubeme gerekli evrakları şirketimin aracılığı ile göndertmeme, internetten şikayetimi ulaştırmama rağmen şirket yetkililerinin defalarca telefon ile aramalarına rağmen hala yanlışlığı düzeltmemekte ısrar eden bu banka çalışanları ve banka ile ilgili gerekli hukuki işlemleri başlatıyorum. Hem suç duyurusunda bulunacağım hem de tüketici mahkemesine dava açacağım.

Barış 81 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi29 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön