06 Şubat 2014

Akbank Yanlış Bilgilendirmesi Sonucu Riskli Müşteri Görünüyorum

Eşim adına olan kredinin son taksitini Antalya/Lara Şubesinden yatırdığım sırada defalarca 1 kuruş bile borcum kalmadığına dair sözlü onay aldıktan sonra, yazılı belge istememize rağmen borcun kapatıldığına dair bir yazı alamadık.

Eşim Akbank müşteri hizmetlerinin 7 defa aradığını, çalıştığı için açamadığını söylemesi üzerine banka şubesine gitmesini önerdim. Şubeden alınan bilgiye göre; son kredi taksitinin tam 61 gündür ödenmediği ve 51 kuruş kalan borcumuzun olduğunu tarafımıza aktarıldı. Kapattığımız kredi borcunu gecikmeli tekrar ödedik. Maddi sıkışıklıklarımızı gidermek için başka bankalara yaptığımız başvuruların hepsi riskli müşteri olduğumuz gerekçesiyle sayenizde Reddedildi.

Onur 116 Okunma

Cevaplar

  • Onur10 Şubat 2014

    Banka henüz cevap veremedi. AKBANK Sayesinde bankacılık sekteründe riskli müşteri olarak görünüyoruz. Kredilerimiz ve borçlarımızı tek bir bankaya toplayamıyoruz. AKBANK yaptığı yanlışı bizim tüm borçlarımızı, kredi kullandırarak kendi bankaları çatısı altına toplayacak mı bekleyip göreceğiz.

  • Akbank Temsilcisi06 Şubat 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön