31 Ağustos 2013 #1986618

Akbank Yanlış Bilgi Veriyor!

27.08.2012 tarihinde gece yarısı 00:50' de Akbank müşteri hizmetlerini aradım . Telefona t** hanım çıktı . Net kampanyasının devam edip etmediğini sordum , kampanyanın devam ettiğini 31 Ağustos'ta sonlanacağını bildirdi . Kampanyadan yararlandığımı tekrar yararlanabileceğimi söyledim . 2 kez sordum ve kayıtlısınız yararlanabilirsiniz dedi .


2. kez de ısrarla sordum ve cevabı aynı yararlanabilirsiniz dedi . Netten 299 TL' lik alışveriş yaptım chip para falan yüklenmedi .Şimdi de Akbank diyor ki ,yararlanamazsınız. Tamam o zaman alışverişimi iptal edin , bonus kredi kartımla yapacağım , o da bonus veriyor ya da 15 TL chip paramı yükleyin . Yukarıdaki telefonumu dinleyebilirsiniz.

Erol 70 Okunma

Cevaplar

  • Erol06 Eylül 2013

    Sayın Erol Şengül, Kampanya ile ilgili iletiniz Bankamızca incelenmiştir. Yapılan inceleme sonucunda ilgili görüşme kaydınız dinlenmiş olup görüşmede müşteri temsilcisi tarafından toplamda 50-TL chip para kazanacağınızın iletildiği belirlenmiştir. Müşteri temsilcisi tarafındn verilen hatalı bir bilgiye rastlanmamıştır. Bilgilerinize sunarız.

  • Erol03 Eylül 2013

    ilgilenilmiyor bu kaç oldu yeter bu nasılo bir banka

  • Akbank Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön