16 Nisan 2013 #1746186

Akbank Yanlış Bilgi Aktarımı!

Akbank maaş müşterisi olduğum için Axes kredi kartı çıkarıldı. 03.04.2013 tarihinde sözde kart ben adreste olmadığım için geri gönderilmiş. Bu konuyla ilgili hiçbir şekilde ne telefonla nede diğer iletişim yoluyla bilgilendirme yapılmadı. Bende 12.04.2013 tarihinde bankanın aracı olduğu kuryeyi aradım. Verilen bilgi 13.04.2013 çalışmadığı halde cumartesi büyük ihtimal, olmadı 15.04.2013 pazartesi kesin kart eline geçecek şeklindeydi.


Axess kredi kartım cumartesi elime geçmeyince bende pazar günü bankayı aradım. Tekrar talebim iletildi. Tekrar kurye aradı salı günü teslim edelim dediler. Yani Akbank'a ve çalıştığı aracı firmalara hiç bir şekilde güvenilmeyeceğini anladım.

Ahmet 25 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi16 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön