31 Ağustos 2015

Akbank Yanıltıldığımı Anında Bildirdiğim Halde İşlemi Durdurmadı.

Kredi kartımla ön ödemeli kart almak için ödememi yaptım ancak kart kodunu alamadım. Durumu 1 saat sonra bankama telefonla ve yazılı olarak bildirmeme rağmen paranın yanıltıcı firmanın hesabına geçmesine izin verdiler.

Kendilerine gerekirse aynı meblağı Akbank'a yatıra bileceğimi ancak ödeme yaptığım meblağın yanıltıcı firmaya geçmesine engel olmalarını rica ettim ancak böyle bir işlem yapamayacaklarını belirttiler.

Ben bankama güvenemeyeceksem, bankam yanıltıcı firmaya değil de bana şüpheyle yaklaşacaksa ve hızlı hareket edilmesi gereken bu gibi durumlarda imzalı faks isteyecekse hakkımızı nasıl alabileceğiz? Süreci birkaç merciden devam ettiriyorum ama bankama olan güvenim kalmadı.

Recep 389 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi31 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 31/08/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

  • Akbank Temsilcisi31 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön