29 Nisan 2014

Akbank Yanıltıcılık Karşısında İlgisizlikleri

Akbank ATM kartımdan,bilgim dışında hesabımda ki para çekildi. Hemen Akbank'a bilgi verdim ve sonrasından kendilerinden haber alamadım. Hiç bir yönlendirme, bilgi verme vs yok. Arıyorum bilgi almak istiyorum ne mümkün! Ne zaman dönecek,ne zaman bilgi vereceksiniz? Neyi araştırıyorsunuz? Neden diğer bankalar 3 gün içinde çözüm üretirken Akbank 1 ay içinde çözüm üretemiyor?

Neden güvenlik zaafının sebep olduğu bu olay karşısında bu kadar çaresiz, ilgisiz? Bankanız ne kadar sıklıkla bu durumla karşı karşıya ki izle izle bitiremediniz güvenlik kameralarını? Paramın çalınmasına sebep oldunuz ama bunun karşılığında hiç bir şey yapmıyorsunuz? Müşterinize ne olursa olsun bilgi vermek zorundasınız!

Duygu 284 Okunma

Cevaplar

  • Duygu03 Mayıs 2014

    kimse geri dönmedi, bilgi veren yok

  • Akbank Temsilcisi29 Nisan 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön