26 Mart 2013 #1706660

Akbank Yanıltıcı Bilgi İle Kredi Kartı Veriyorlar!

İzmir İkea firmasından alış veriş için Accses kredi kartı çıkardım. Kredi kartını çıkarırken kart ücretinin 100 TL olduğu ve yıl sonunda bu ücretin alındığını söylediler. Kartı alalı bu ikinci ay. Bu ayın extresine baktığımda bana 95 lira üyelik aidatı ödemesi çıkarmışlar. Yani bana yıl sonunda ödeyeceksiniz denen kart ücreti 11 ay önce tahsil edilmek isteniyor.


Bu dürüst işletmecilik ve hizmet anlayışına ters bir durum. Ayrıca her extrede bir de dönem faizi adı altında bir masraf çıkarıldığını gördüm. Bunların hepsi kartı verme aşamasında doğru ayrıntılı bizlere açıklanmalı. Bizde kredi kartı alıp almama kararını buna göre vermeliyiz. Kart ücreti yıl sonunda alınmalı.

Salim 47 Okunma

Cevaplar

  • Salim27 Mayıs 2013

    şikayetim üzerine kredi kartı hasabıma ilave edilen 100 TL geri alındı. Şikayetime duyarlılık gösterildiği için teşekkür ederim.

  • Akbank Temsilcisi26 Mart 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön