13 Nisan #10334487

Akbank Yalan Beyan İle Kart Satan Banka!

Gold kart varken, Platinum kartı verelim 2019'a kadar ücret çıkmasın dediniz. Gold'u kapattırmaya çalışırken yalvararak kartı kapatmayalım, kullanmazsanız ücret çıkmaz dediniz. Kapatalım dememe rağmen 55 lira Chip Para verildi. 6 ay kapatmama sözü aldınız. Ekstre sonunda 122 lira para aldınız. Ceza olarak Platinum'u kartınızı kapattırdım. Gold'u da 6. ayın sonunda kapattıracağım. 6 ay taahhüt için ben senin kartını kucağına atamıyorum ama sen söz verdiğin halde Gold karta takır takır 122 lirayı alıyorsun. Gelelim 2. konu Çorum ilinde banka önlerindeki hariç diğer şehir içine yayılmış 5 bankamatiğiniz de bozuk, daha onları tamir edemiyorsunuz. Sizden adam gibi hizmet beklemek tamamen aptallık.

Furkan 420 Okunma

Cevaplar

  • Furkan'ın Teşekkür Mesajı19 Nisan

    Belirttiğim üzere banka müşteri temsilcilerinin yanlış beyanı banka yönetimi tarafından tespit edilip mağduriyetim giderilmiştir. Bu açıdan sorunum kalmamıştır bu şekilde hızlı reaksiyon gösterip sorunumun çözüldüğü için teşekkür ederim. Bu sene içinde Platinum kart yerine Free kart + Gold kart kombinasyonu ile devam etmekteyim. Bir sorun olmadığı sürece bu kombinasyonu korumaya devam edeceğim. İyi günler dilerim.

  • Akbank Temsilcisi13 Nisan

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön