06 Eylül 2013 #1997294

Akbank Wings Mil Puan Uygulama Değişikliği!

Wings black kartı sahibiyim. 10 ay önce 1416 TL bilet fiyatı olan Amerika Seyehatime 69 bin mile uçmuştum. Fakat mil hesaplama sayfasından yeni bir uçuş almak için aynı fiyat ve aynı detinasyonu seçtiğimde yaklaşık 97 bin mile uçabileceğimi hesaplıyor. Aradaki 30 bin millik farkın nedenini defalarca müşteri hizmetlerine sormama rağmen bana bilet fiyatına göre hesap yapılıyor yanıtı verildi.


Ben de defalarca çok saygıdeğer Akbank müşteri hizmetlerine aynı fiyat ve aynı güzergah olduğunu söylememe rağmen anlamamazlıktan geldiler. Zaten kartı ilk aldığım yıllarda 50 bin mile gidiş dönüş uçabiliyorken geçen sene değiştirdiler, şimdi tekrar değiştirmişler. Uygulamanın değişmesini talep ediyorum.

Özlem 362 Okunma

Cevaplar

  • Özlem06 Kasım 2013

    bu sefer de aynı uçak bileti fiyatına 131 bin mil yapmışlar, işte akbankın "çözüm!!!" yöntemi.

  • Özlem11 Eylül 2013

    denemediğimi mi zannediyorsunuz??? hatta twitter dan bile yazdım.

  • Akbank Temsilcisi06 Eylül 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön