17 Aralık 2013

Akbank Wings Kart Mil Puanlarımı Kullandırmıyor!

Yaklaşık 9 yıldır Akbank müşterisiyim ve şimdiye kadar bankanın birçok ürün ve hizmetlerini kullandım. Kullanmakta olduğum Wings kartlarım hangi kriterlere göre olduğu belli olmayan, tarafıma da hiç bir şekilde haber verilmeden kartım ticari statüsüne sokulmuş. Bu nedenle tek taraflı olarak önce puan kullanımı daha sonrada puan kazanımı konusunda kısıtlamalara gidildi.

260000 puanım olmasına rağmen öyle bir ayarlamışlar ki yalnızca 1 yurt dışı bilet alacak kadar puan kullanabiliyorum. Geriye dalga geçer gibi hiç bir işe yaramayacak kadar puan bırakılıyor. Yine dalga geçer gibi her ekstrede puanlarınızı kullanmazsanız şu tarihte silinecek diyorlar. Şimdi de alınan biletlerden 25 tl alacaklar.

Mustafa 72 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa21 Aralık 2013

    Bankadan herhangi bir dönüt olmadı. Yalnızca sitenizde Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. mesajı var. ne değerlendirmeymiş

  • Mustafa17 Aralık 2013

    Konuyla alakalı olarak daha önce bankanıza belirttiğiniz kanallardan durumu bildirdim. Hiç alakasız cevaplar aldım. Son olarak bankanız da 100000TL olması halinde millerimi kullanabileceğim bilgisini verdi. hesabıma millerimi kullanabilmek amacıyla başka bankadaki 40000euro bankanız nezdinde bulunan hesabıma yatırdım. Daha sonra aradığımda ise benimle dalga geçer gibi yanlış bilgi verildiği söylendi. bende bundan sonra her ne şekilde olursa olsun bankanızla çalışmama kararı aldım. Kredi kartlarımı kapattım. bugün itibariyle hesaplarımda ki parayı çektim. eşimin hesabında olan yakalaşık 75000tl parayı çektim. en kısa süre içerisinde de eşim için yaptırdığım bireysel emekliliği ve yaptırdığım sigortaları iptal ettireceğim. Şimdiye kadar bankanızın hiç bir kanalından çözüm üretecek bir geri dönüt alamadım. bu nedenle bankanızın bu olumsuz tutumunu her platformda dile getireceğim.

  • Akbank Temsilcisi17 Aralık 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön