10 Eylül 2013 #2003397

Akbank Wings Avans Mil Ceza Tutarı!

Eylül 2012 yılında eşim ve çocuğum için Wings kredi kartımdan avans mil kullanarak Samsun'dan İzmir'e uçak bileti aldım. Avans mil kullanırken puanlarımın yetmediği ama avans mil kullanabileceğim söylendi. Bir yıl sonunda avans mil tutarını yakalayamazsam tutarın hesabımdan kesileceği söylendi.


Ben de kabul ettim. Bugün öğrendim ki toplam bedeli yaklaşık 300 TL olan uçak biletleri için benden 1659 TL ceza kesilmiş. Bir yıl içinde bana ne kadar para harcamam gerektiği kesinlikle söylenmedi, avans milleri toplayamazsam toplamda ne kadar ceza ödeyeceğim kesinlikle söylenmedi. Toplamda 300 TL olan uçak biletleri için 1659 TL ceza tahsil etmek hangi mantığa sığar?

Serkan 582 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi10 Eylül 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön