06 Haziran 2017 #8534568

Akbank Wings 152 TL Kredi Kartı Yıllık Üyelik Ücretini İptal Etmiyor

Yaklaşık iki haftadır sorunum çözülür diye bekledim, defalarca şikayetimi ilettim ve bu platforma şikayetimi yazmadım. Ancak sorunun çözümüne yönelik olumlu bir yaklaşım olmaması üzerine yazma gereği duydum. Yaklaşık 25 yıllık bir süredir önce normal maaş, şu anda emekli maaş müşterisiyim. Fatura ödemelerim, sigorta poliçelerim, yatırımlarım için Akbank'ı kullanıyorum.


Kredi kartımı da yoğun olarak kullanmaktayım. Ancak her sene yapılan üyelik ücreti iptali bu yıl yapılamadı. Nedeni konusunda yasal mevzuat denilip aydınlatıcı ve telafi edici bir bilgi verilmedi. Bugüne kadar bankamdan memnun olduğum için değiştirmeyi hiç düşünmedim. Ancak Akbank'a hiç yakışmayan ve yapıcı olmayan bu yaklaşımdan dolayı değişiklik yapmayı planlıyorum. Ben sadık bir Akbank müşterisi olduğumu düşünüyorum, ancak ne yazık ki aynı yaklaşım bankam tarafımdan gösterilemiyor ve gerekli değer verilmiyor, çok üzücü.

Vural 406 Okunma

Cevaplar

  • Vural23 Şubat

    Sayın yetkililer maalesef soruna çözüm bulamadığınız için kredi kartımı iptal ettim.

  • Akbank Temsilcisi06 Haziran 2017

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön