12 Şubat 2013

Akbank Uygunsuz Kaza Sigortası!

1 yıllık yapılan kaza sigortası takip eden yıllarda sesli yanıt sisteminde hayır denmesine rağmen devam ettiriliyor. Ayrıca isim değiştiriliyor Aviva hayat sigortası oluyor. Ne bir evrak ne poliçe gönderiliyor. Haliyle haberiniz olmadan ayda 11 tl kesiliyor. fark edilince iptali sağlanıyor ama iade yapılmıyor önceki ödemeler İsrail'e yardıma gidiyor.

Gencay 48 Okunma

Cevaplar

  • Gencay02 Aralık 2017

    Allah şükür Türkçe bilmeyen bir bankayla çalışmıyorum

  • Gencay09 Nisan 2013

    ilkbahar geldi. bankalar yaprakları çıkan ağaçların yaprakları yolacak bir yolma yolu bulacaklar elbet. akbanktan hala daha habersiz ve evraksız yaptığı sigortayı iade etmeyecek ve onların müşterisi olduğum sürece mevsimsel yolma yolunu arayacaklardır.

  • Akbank Temsilcisi12 Şubat 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön