22 Ekim 2016 #6753430

Akbank Üyelik Ücreti İptali

Akbank yıllardır bankanızın aktif müşterisiyim. Bireysel emeklilik birikimim sizde. Akbank direkt ve hesap kullanıcınızım. Buna rağmen neden hala Axess kredi kartımdan üyelik ücreti almaya çalışıyorsunuz? Aktif bir müşterinizim üyelik ücretimin acilen iptalini ve iadesini istiyorum.

Müjgan 299 Okunma

Cevaplar

  • Müjgan22 Ekim 2016

    Gerekçesiz ve en kısa zamanda iadesini istiyorum henüz tarafıma bankanızca ulaşılmamıştır. Şikayetime verdiğiniz cevap yetersiz lütfen iade cevabı için dönüşlü bir cevap olsun ki bende bankanızla müşteriliğime devam edeyim çünkü can sıkıcı durumlar bankanızla olan alışverişimi kesme yolunda ilerliyor. Gerekçesiz iade yapılmazsa 6 ay içinde kart kullanımımı ve hesaplarımı kapatma yoluna gideceğim.

  • Akbank Temsilcisi22 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön