Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Akbank ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Umit sonuçtan hiç memnun değil

Akbank Üyelik Ücreti İptali

741
Umit
Umit 07 Şubat 15:10
Akbank Üyelik Ücreti İptali

Akbank sonu 4454 ile biten Axess Klasik Mc kredi kartımın yıllık üyelik bedeli olarak 233 TL ücret ekstreme yansıtılmış olup iadesini talep ediyorum. Emekli aylığımı bankanızdan almama rağmen Bu şekilde bir ücretin tahakkuk ettirilmemesi gerekir. Alınan aidat ücretlerinin tarafıma iadesi hususunda gereğinin yapılmasını talep ediyorum. Aksi halde yasal yollara başvuracağım bilgilerinize.

Bu şikayetime cevap olarak Akbank'tan gelen cevap. Değerli Akbank'lı,

Kredi kartınızın yıllık üyelik ücretinin iptaliyle ilgili talebinizi inceledik.

Yıllık ücreti bulunan kredi kartımızı kullandığınızda;

Harcadıkça kazandığınız chip-para ve millerle bedava alışveriş ve uçak bileti, 300.000'e yakın anlaşmalı noktada kartınıza ve size özel kampanyalar, 12 aya varan vadelerde ücretsiz taksitli alışveriş, gibi hayatınızı kolaylaştıran ve kazandıran birçok fırsattan yararlanabiliyorsunuz.

Sunduğumuz kredi kartı hizmetini sürdürebilmek ve diğer hizmetlerimizin devamlılığını sağlayabilmek için yasal düzenlemelere uygun olarak yıllık üyelik ücreti tahsil ediyoruz. Söz konusu ücretler; tüm şubelerimizde, web sitemizde, imzaladığınız Bireysel Bankacılık Hizmetleri Sözleşmesi ve gönderdiğimiz hesap özetlerinde yer alıyor. Yasal düzenlemeler kapsamında tüketici haklarını ihlal eden bir durum bulunmadığını bildirmek isteriz.

Bu nedenle kredi kartınızın yıllık üyelik ücretini ne yazık ki iade edemiyoruz. Önümüzdeki dönemde üyelik ücreti ödemek istemezseniz size, daha sınırlı hizmetler sunduğumuz Free kartımızı önerebiliriz. Detaylı bilgi için Free kartımızın web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kartınızı kullanmaya ve sunduğumuz sayısız fırsattan yararlanmaya devam etmenizi çok isteriz. Size sunduğumuz hizmet ve avantajları iyileştirmek için çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz.

İyi günler dileriz.

Akbank Bu ne biçim bankacılıktır. Kampanya da istemiyorum. Aidat ücreti de. Hiç kimsenin Akbank'ta hesap açmasını istemem. Emeklinin 233 lirasına tenezzül eden bir bankayı kınıyorum. Ve durumu düzeltmediğiniz takdirde Diğer resmi yerlere başvuracağım hem de hesabımı başka bankaya taşıyacağım. Şikayetimi de silmeyeceğim ve düzenli aralıklarla tekrarlayacağım bu sitede.

Akbank Logo
Akbank07 Şubat 15:12

Benzer Şikayetler

profile
2.904
14 Eylül 2022

Akbank Emeklilere Chip Para Kampanyası

Emekli maaşımı bu yılın başlarında Akbank'a taşımıştım. Daha sonra Ağustos ayı içinde promosyon yenilemesi yaptım. Promosyon farkını da aldım. Buraya kadar bir sorun yok. Promosyon ilanlarında kredi kartına iki ad. Fatura otomatik ödeme talimatı verenlere 250 TL Chip Para kampanyası vadediliyor. Bir...

  • profile
1 Destekçi
profile
7.118
07 Ağustos 2022

Akbank Kredi Ve Chippara Sorunu

Akbank muhteşem bankamız. Akbank hikayem daha doğrusu şikayetlerim: Yılın başlarında 12ay vadeli 0(sıfır) faizli kredi kampanyası başlattılar, belki de kampanyada ilk bankaydı. Müşteri olmak için mobilden başvurdum, uygun durumlarda, olmadı, şubeye gittim. Başvurdum kredi için ama kredi yok; demiyor...

Akbank Kredi Ve Chippara Sorunu
profile
176
5 saat önce

Akbank Kredi Faiz Oranı Saçmalığı

Akbank web üzerinden başvuru 10 bin tl 12 ay vade başvuru yapıyorum 1.88 faiz oranıyla kredim onaylanıyor mesajda geliyor. Akbank Mobile yönlendirme yapıyor onaylı kredi maaş müşterisi olmama rağmen 2.59 faiz oranıyla kullanımına izin veriyor aynı orandan neden kullanamıyorum tamamen aldatmaca bir s...

Akbank Kredi Faiz Oranı Saçmalığı
profile
-
11 saat önce

Akbank Mevduat Faiz Oranı Düştü

Akbank vadeli hesabıma %27.5 faiz oranıyla işlem yapıyordum. Şimdi yapmak istediğim zaman faiz oranı %16' ya düşmüş böyle saçma bir iş olabilir mi. Bana tekrardan aynı orandan faiz verilmeyecekse başka bankaya yatırım yapacağım diğer bankalarda daha fazla faiz veriyor.

Akbank Mevduat Faiz Oranı Düştü
profile
220
1 gün önce

Akbank Fark Faizi Tahsilat

Sayın Akbank kullanmış olduğum ihtiyaç kredimde 10 ay vade harici 1 adet ilk ödeme fark faiz tutarı olan 404 TL'nin ödemesini cep bankacılığından yapmak istiyorum. Fark faiz tahsilatı sadece şubenizden yapılabilmektedir diyor neden cep bankacılığından gerçekleştirilmiyor? Yardımlarınızı talep ediyor...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .