16 Nisan
Yorum Yap
#10344661

Akbank Üyelik Ücreti Hikayesi!

2 yıldır Akbank Axess kredi kartı kullanıcısıyım. Yıllık 20 bin lira civarında harcama yapıyordum. Ancak son ekstrede 136 TL tutarında üyelik ücreti yansıtılmış. Müşteri hizmetlerini aradığımda kartın 6 ay açık kalmak kaydıyla 30 TL çip para verebileceklerini söylediler. O zaman kartımı kapatmak istediğimi söyledim. Daha sonra müşteri hizmetlerinden tekrar aradılar ve 106 lira gibi bir çip para yükleyebileceklerini söylediler. Bende benden 136 lira yansıtılmış ve maddi bir kaybım olmaması için 136 liranın üzerinde çip para istediğimi belirttim. Geçen gün aradığımda kartımın kapatıldığını öğrendim.
Kartı kullandım süre boyunca hiçbir taksitimin ödeme süresini geçirmedim. Genelde peşin alışverişlerde kullandım. Akbank acaba bizim gibi düzenli ödeme yapan müşterileri istemiyor mu?

Ramazan 419 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi16 Nisan

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler