10 Şubat 2014 #2284331

Akbank Üyelik Ücreti Alıyor

Akbank'ın 2416*** no'lu maaş müşterisiyim.************2883 numaralı Axess Gold kredi kartından Şubat 2014 dönemi hesap özetinde 85 TL üyelik ücreti kesildiğini öğrenmiş bulunuyorum. Hesap özeti ile kesilen yıllık üyelik ücreti, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Yasanın 6. maddesinde düzenlenen sözleşmedeki haksız şartlar hükmü ve ilgili yasal düzenlemelere aykırıdır.Zaten hesap ve kredi başvurusunda ücret yok denmişti.


Yukarıda saydığım nedenlerle şubat 2014 ayına ait hesap özetinde yer alan yıllık üyelik ücretine itiraz ediyor ve talep edilen 85 TL kredi kartının üyelik ücretinin mahsubunu talep ediyorum. Aksi halde yasal yollara başvuracağım hususunu bilgilerinize sunarım.

Abdurrahman 61 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi10 Şubat 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön