20 Ocak 2014

Akbank Üyelik Ücreti Alıyor

19. 01. 2014 tarihinde Axess kredi kartı borcumu yatırmak için bankamatiğe gittiğimde 117 tl olan borcumun 192 tl olduğunu gördüm ve ekstre bilgilerine baktığımda 75 tl üyelik ücreti olduğunu gördüm. Daha 1 yıl önce yine Akbank benden üyelik ücreti almaya kalktı ve şikayetim üzerine iptal edildi. Bankaların bu üyelik ücretini çaktırmadan hemen ekstreye yansıtmasını doğru bulmuyorum ve üyelik ücretimin iptal edilmesini istiyorum. Eğer üyelik ücreti iptal edilmezse kartın iptal edilmesini istiyorum. Bunun ile ilgili Akbank' tan şikayetçiyim ve bu üyelik ücreti iptal edilmezse derhal kartı iptal ettirmek zorunda kalacağım.

Ahmet 70 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet20 Şubat 2014

    Akbank bu şikayetim ile ilgili henüz bana dönüş yapmamış bulunmaktadır. Kredi kartım üyelik ücreti hala yansıtılmaktadır. Bu ay üyelik ücreti yüzünden kart ödemesini gerçekleştirmedim ve üyelik ücretini benden tahsil etmeye ısrar ederseniz kartımın iptalini isticem çünkü daha önce başka bir bankadan bu sebepten ötürü Akbank'a geçiş yapmıştım.

  • Akbank Temsilcisi20 Ocak 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön