08 Nisan 2013 #1730427

Akbank Üyelik Ücreti Alındı!

Maaş müşterisi olduğum Akbank tarafından aranıp axess gold kart göndermek istediklerinde ilk sorduğum yıllık aidat, kart kullanım ücreti, aidatı vs. olup olmadığıydı. Telefonda görüştüğüm Akbank çalışanı maaş müşterisi olduğum için kredi kartıma hiçbir ek aidat ücreti, kullanım ücreti vs. alınmayacağını üstüne basa basa söylediği için güvenip axess gold kart aldım. Fakat bugün hesap özetime baktığımda resmen şok yaşadım. Tam 85 Lira yıllık üyelik ücreti adı altında maaş hesabımdan çekilmiş. Az önce çağrı merkezine de ilettim şimdi şikayetimi belirtiyorum. Onayım olmadan ve üstelik alınmayacak denilerek beni yanıltan Akbank'tan kestiği yıllık ücreti talep ediyorum.

Çağdaş 42 Okunma

Cevaplar

  • Çağdaş10 Nisan 2013

    Şikayetim dikkate alınıp olumlu sonuçlandırılmış,kesilen kullanım ücreti tarafıma iade edilmiştir.Hızlı sonuç için Akbank'a teşekkür ederim.

  • Akbank Temsilcisi08 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön