13 Şubat 2013

Akbank Üyelik Ücreti Alındı!

Akbank kullanmış olduğum kredi kartı için 75 TL üyelik ücreti yansıtmış faturama. Bu durumu kınıyorum ve acilen bu işlemin iptalini istiyorum.

Mustafa 1.826 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa14 Şubat 2013

    ""Sayın Mustafa Selçuk , Axess Kredi Kartınıza yansıyan yıllık üyelik ücretine itirazınız Bankamızca incelenmiştir. Yapılan inceleme sonucunda, kredi kartınıza ait üyelik ücreti iadesi talebinize olumlu yanıt verilmiş olup iadesi gerçekleştirilmiştir. Bilgilerinize sunar, Bankamızla çalışmayı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz."" şeklinde bir yazı gönderdiler... Yapılan yanlışı kısa zamanda düzelttikleri için teşekkür ediyorum.

  • Akbank Temsilcisi13 Şubat 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön