01 Nisan 2013 #1717835

Akbank Üyelik Ücreti 85 TL!

Uzun yıllar "Akbank Axess" kredi kartını kullandım, kredi kartımın süresinin dolmasından itibaren Akbank şahsıma, adı "Axess Gold" olan yeni bir kredi kartı gönderdi, Şikayetçi olduğum husus bankanın daha önce kullandığım kartımın yerine, üyelik ücreti 85 TL olan bir kredi kart göndermesidir.


Banka kredi kartımın yenilenmesini talebim olmadığı halde otomatik olarak gerçekleştirmiş, üyelik ücreti daha fazla olan kredi kartını, beni bu konuda bilgilendirmeden, onayımı almadan bana göndermiştir. Bu olgu düzeltilmediği takdirde yıllardır çalıştığım Akbank ile bir daha çalışmayacağım.

Cihan 81 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi02 Nisan 2013

    Değerli müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değelendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön