20 Şubat 2013

Akbank Üyelik Aidatı Kesiyor!

Akbank müşteri hizmetleri ile yapmış olduğum görüşmede, tüm müşterilerden otomatik olarak üyelik aidatları kesildiğini, ekstresini kontrol edip bu durumu farkedebilen müşterilerden hesabı uygun olanlara iade edildiği iletildi.


Bankanın bütün müşterilerden otomatik olarak kesinti yapması büyük bir haksız kazanç sağlamaktadır. Banka müşterilerin hesaplarının üyelik aidatı kesintisine uygun olup olmadığını bildiği halde hesaplardan kesinti yapmakta ve bir çok müşteri bunun farkında bile olmamakta, farkında olsa bile iade işlemi daha sonradan gerçekleştiği için iade edilene kadar müşteriden haksız kazanç sağlanmaktadır.

Hüseyin 35 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi20 Şubat 2013

    Değerli müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değelendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön