15 Temmuz 2015

Akbank Üyelik Aidatı İptal Talebi

Axess gold kredi kartı kullanıcıyım. 3 yıl önce bankanızdan maaş hesabı açtırmıştım. İş değiştirmeme rağmen memnun olduğum için bankanızı bırakmadım ve çalıştığım yeri sizin bankanıza yönlendirdim.


Şimdi maaşımı tekrar Akbank'tan alıyorum fakat maaşım olmasına ve kredi kartı ödemelerini düzenli olarak ilk gün yapmama rağmen üyelik ücreti olarak 90 TL yansımış bu paranın iadesinin yapılmasını talep ediyorum. Aksi takdirde bankanızdaki bütün hesaplarımı kapatacağım ve kartımı iptal ettireceğim. Karşılığında da belli tutarı aşmanız gerekiyor diye sakın aramayın.

Halbad 132 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi20 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 20/07/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

  • Halbad20 Temmuz 2015

    Bankanızdan geri dönüş yapılmadı böylelikle ne kadar ilgisiz ve para düşkünü biri olduğunuz ortaya çıktı. Kartımı kapattırıyorum.

  • Akbank Temsilcisi15 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön