10 Mayıs 2013

Akbank Ulaşılamayan Müşteri Temsilcisi!

Akbankı kullanmaktayım, evime yakın şubeden işlemlerimi kolay halletmeme rağmen bazı konularda müşteri hizmetlerini aramam gerekiyor ama telefonda söylenen tüm numaralara basmama rağmen müşteri temsilcisine ulaşamıyorum.

Telefon ile ulaşmak bu kadar mı zor? Her şey makine kaydı ama müşteri temsilcisi için 1-9 tuşlarından birine basın menüsü yok? Telefon ücretine mi, zaman kaybına mı, halledemediğim işime mi yanayım. Kredi kartı limitimi artıramıyorum. .

Sedat 70 Okunma

Cevaplar

  • Sedat15 Mayıs 2013

    Kendi paramı yönetmek için, benim için çalışan sizlere ulaşamıyorum..telefonlarda Robot sesler ile bankacılık yapılmaz, canlı, laftan anlayan bir personelize ulaşamıyorum..Şubelerinize başvuruyorum, kimlik kartımla işlem yapamıyorlar, çagrı merkezine, robotlara yönlendiriyorlar..Cevabi mailinizde ise banka şubesine başvurulacagı söyleniyor..Müşterilere eziyet etmeyiniz.1 hafta oldu kimse ilgilenmiyor..Lütfen..

  • Sedat11 Mayıs 2013

    Cevap olmayan cevap kabulum değildir...

  • Akbank Temsilcisi11 Mayıs 2013

    Değerli müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değelendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön