18 Nisan 2013 #1750578

Akbank Tüketici Kredisi!

Akbank'tan eşim adına kullandığımız konut kredimizi faiz oranlarının düşmesi nedeni ile yapılandırmak istedik. Ancak kredimizi kısa vadeli kullanmamız nedeni ile diğer Bankalardan yapılandırma yaptığımızda bir avantaj oluşmuyordu. Akbank bu durumumdan faydalanarak piyasa koşullarının çok üzerinde bir faiz oranı önerdi.


Şu anda faiz oranları 0,71 iken bize 0,78 faiz oranı ve 1000 TL komisyon öneriliyor. Diğer Bankalar dosya , istihbarat v.s masrafları için750 TL masraf isterken kendi bankam hiç bir masraf yapmayacağı halde 1000 TL komisyon istemektedir. Ortaköy Şb. ile bir çok kez görüşmemize rağmen sonuç alamadık. Faiz oranının piyasa koşullarında kullandırılmamasından şikayetçiyim.

Suna 69 Okunma

Cevaplar

 • Suna11 Ekim 2013

  Mailimize ulaşmış herhangi bir cevap bulunmamaktadır. Akbank cevap verme gereği bile duymamaktadır. Şikayetime şikayetvar.com üzerinden cevap verilmesini rica ederim.

 • Akbank Temsilcisi17 Mayıs 2013

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirilmiş ve müşterimize 22/04/2013 tarihinde e-posta yolu ile bilgi verilmiştir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

 • Suna17 Mayıs 2013

  1 ay geçmesine rağmen henüz geri dönüş yapılmamıştır.

 • Akbank Temsilcisi18 Nisan 2013

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön