29 Nisan 2013 #1769113

Akbank TL Yükleme Sorunu!

28/04/2013 tarihinde Akbank internet şubesi kanalıyla kendi numarama (vodafone) TL yükledim. Ancak bir saatten fazla zaman geçtiği halde TL yüklenmedi. Siteye girip "acaba yanlış numara mı yazdım?" diye kontrol etmek istedim. Ama banka işlem dekontunda telefon numarasının ortadaki 3 numarasını gizlediği için numaramı kontrol edemedim.


Bankayı aradım, "ortadaki 3 numarayı söyleyin kontrol edeyim. " dedim, ama onu göremiyoruz, dediler. Avea ve Vodafona TL yüklemede bugün sorun oluyor, bekleyin dediler. Sorun varsa sistemi kapatsalardı! Kendi işlemimle ilgili bana neden bilgi vermiyorlar, böyle hizmet mi olur? İşlemimi kontrol edemedim bu yüzden. Şikayetçiyim.

Halil 563 Okunma

Cevaplar

  • Halil29 Nisan 2013

    Zaten sizinle görüşmüştüm. Makul bir cevap alsam burada şikayetimi ifade etmezdim.

  • Akbank Temsilcisi29 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön