23 Kasım 2015

Akbank Ters İbraz Yavaşlığı

21.10.2015 tarihinde Pcdepo.com adlı firmadan bilgisayar aldım, ancak şirket benim ve benim gibi 6000 kişinin daha bilgisayarını göndermedi. Akbank' a ters ibrazda bulundum ancak herhangi bir dönüş sağlanmadı.


Diğer bankaların hepsi mağdurların parasını geri ödemiş durumda, Akbank ters ibraz konusunda çok yavaş paramın geri ödenmesini talep ediyorum.

Murat 123 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi24 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değelendirmeye alınmış olup inceleme devam etmektedir. Gerekli incelemeler tamamlandıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

  • Murat23 Kasım 2015

    Benim anlamadığım konu Akbank diğer bankalardan daha köklü ve daha iyi hizmet veren bir banka neden bu konuda müşterilerine diğer bankaların gösterdiği hassasiyeti göstermiyor.

  • Akbank Temsilcisi23 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön