21 Şubat 2013

Akbank Telefonla Bildirmek Varken İhtarname Gönderiyor!

Akbank'tan kullanmış olduğum kredinin aylık ödemesinin gecikmesi üzerine banka bana ücreti 60 tl olan bir ihtarname göndermiştir. Zaten gecikme bildirimi dönem faizi vs. ücreti adı altında dünyalarca ücret ödüyoruz.

Daha farklı bildirimler varken telefon mail fax sms gibi hatırlatmalar varken hem ihtarname gönderiyorlar hem üstüne birde bizden ihtarname ücreti adı altında 60 tl ücret istiyorlar bu bedeli ödemek zorunda değilim tüm bilgilerim sizde mevcut iadeli taahhütlü mektup bile göndermek varken benden ekstra ücret talep ediyorsunuz lütfen şikayetimle ilgilenip tarafıma bilgi veriniz.

Sevilay 71 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi21 Şubat 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön