10 Temmuz 2013

Akbank Telefona Bakan yok!

Akbank' a online kredi kartı başvurusu yaptık, internet üzerinden bildirdikleri web sitelerinde kredi kartı başvurum ne durumda seçeneğini kontrol edince başvurunuz yok diyor, online başvuru yapmayı deneyince aktif başvurunuz var diyor.


Eskişehir Şubeleri' ni arıyoruz şubelerde in - cin top oynuyor, telefonlar boşa çalıyor, 444 lü numarası zaten olur da şans eseri herhangi bir müşteri temsilcisi yakalarsanız en az 5 farklı kişiye aktarıp sonuç alamıyorsunuz. Yahu sadece İkea' dan bir kaç bin TL' lik alışveriş yapacağız, kredi kartı vermek istemiyorsanız söyleyin !

Fatih 47 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi11 Temmuz 2013

    Değerli müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değelendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön